Resultat 2017

I år blev en av de mest geggiga starterna i Blåfrusen. Trots det blev det en fin dag runt någon plusgrad med en sol som stundtals tittade fram. Det blev en delad förstaplats. Inget nytt banrekord men väl rekord för antalet löpare sig som tog i mål: 51 stycken! Utöver det var detta första gången alla grundare av loppet gick i mål under samma lopp. Utmaningen med Blåfrusen är att 1: hålla sig frisk, 2: navigera rätt, och 3: orka springa hela vägen.

Som vanligt gjorde funktionärerna ett fantastiskt jobb som vi vet uppskattas av er löpare. Ett stort rungande tack till dem!

Resultat 2017
Resultat 2016
Resultat 2015
Resultat 2014
Resultat 2013
Resultat 2012


#Namn:Hemort/land:Klubb: Start: A1: B1: Vändpunkt: B2: A2: Mål:
11Odd LarsonNäsbyparkBlåfrusen LK08:00:04
-
-
-
09:21:11
1:21:07
1:21:07
5:08
10:34:36
2:34:32
1:13:25
5:26
11:13:23
3:13:19
0:38:47
5:32
11:51:08
3:51:04
0:37:45
5:23
13:06:46
5:06:42
1:15:38
5:36
14:36:08
6:36:04
1:29:22
5:39
161Daniel NilssonLidingöFK Studenterna08:00:04
-
-
-
09:19:19
1:19:15
1:19:15
5:00
10:40:38
2:40:34
1:21:19
6:01
11:23:20
3:23:16
0:42:42
6:06
11:54:46
3:54:42
0:31:26
4:29
13:06:47
5:06:43
1:12:01
5:20
14:36:08
6:36:04
1:29:21
5:39
325Staffan BlixtNackaStockholm Långdistansklubb08:00:04
-
-
-
09:21:08
1:21:04
1:21:04
5:07
10:34:41
2:34:37
1:13:33
5:26
11:13:29
3:13:25
0:38:48
5:32
11:52:28
3:52:24
0:38:59
5:34
13:18:45
5:18:41
1:26:17
6:23
14:57:53
6:57:49
1:39:08
6:16
453James PrattSpånga-08:00:04
-
-
-
09:19:23
1:19:19
1:19:19
5:01
10:39:54
2:39:50
1:20:31
5:57
11:18:22
3:18:18
0:38:28
5:29
11:57:15
3:57:11
0:38:53
5:33
13:29:59
5:29:55
1:32:44
6:52
15:11:01
7:10:57
1:41:02
6:23
538Jonas StalderVaxholmVaxholm08:00:04
-
-
-
09:30:48
1:30:44
1:30:44
5:44
10:47:26
2:47:22
1:16:38
5:40
11:26:46
3:26:42
0:39:20
5:37
12:08:59
4:08:55
0:42:13
6:01
13:42:10
5:42:06
1:33:11
6:54
15:26:50
7:26:46
1:44:40
6:37
622Johan lundkvistEkeröTeam Ormsalva 08:00:04
-
-
-
09:21:19
1:21:15
1:21:15
5:08
10:34:43
2:34:39
1:13:24
5:26
11:13:31
3:13:27
0:38:48
5:32
11:55:07
3:55:03
0:41:36
5:56
13:29:58
5:29:54
1:34:51
7:01
15:31:17
7:31:13
2:01:19
7:40
769Magnus EléniusNynäshamnNynäshamns långdistansklubb08:00:04
-
-
-
09:34:37
1:34:33
1:34:33
5:59
11:02:24
3:02:20
1:27:47
6:30
11:48:08
3:48:04
0:45:44
6:32
12:29:17
4:29:13
0:41:09
5:52
13:54:08
5:54:04
1:24:51
6:17
15:32:21
7:32:17
1:38:13
6:12
814Ulf AngelsiööUPPSALAStorvreta IK Skidor08:00:04
-
-
-
09:24:07
1:24:03
1:24:03
5:19
10:46:35
2:46:31
1:22:28
6:06
11:28:10
3:28:06
0:41:35
5:56
12:11:50
4:11:46
0:43:40
6:14
13:45:23
5:45:19
1:33:33
6:55
15:34:40
7:34:36
1:49:17
6:55
978Martin StrömStockholmDOA08:00:04
-
-
-
09:26:20
1:26:16
1:26:16
5:27
10:47:40
2:47:36
1:21:20
6:01
11:28:21
3:28:17
0:40:41
5:48
12:12:03
4:11:59
0:43:42
6:14
13:45:21
5:45:17
1:33:18
6:54
15:37:50
7:37:46
1:52:29
7:07
1056Michael NabbÅkersbergaÅkersberga Triathlonförening08:00:04
-
-
-
09:35:15
1:35:11
1:35:11
6:01
11:02:27
3:02:23
1:27:12
6:27
11:48:39
3:48:35
0:46:12
6:36
12:39:33
4:39:29
0:50:54
7:16
14:19:49
6:19:45
1:40:16
7:25
16:22:57
8:22:53
2:03:08
7:47
1176Anders JohanssonÅkersbergaTeam Mediateknik08:00:04
-
-
-
09:38:36
1:38:32
1:38:32
6:14
11:07:32
3:07:28
1:28:56
6:35
11:53:53
3:53:49
0:46:21
6:37
12:41:52
4:41:48
0:47:59
6:51
14:23:42
6:23:38
1:41:50
7:32
16:25:37
8:25:33
2:01:55
7:42
1227Camilla ÅberghRosersbergVäsby SS Triathlon08:00:04
-
-
-
09:38:26
1:38:22
1:38:22
6:13
11:15:35
3:15:31
1:37:09
7:11
12:01:23
4:01:19
0:45:48
6:32
12:47:46
4:47:42
0:46:23
6:37
14:26:19
6:26:15
1:38:33
7:18
16:30:38
8:30:34
2:04:19
7:52
1374Kalle SkarinBrommaAbra08:00:04
-
-
-
09:35:16
1:35:12
1:35:12
6:01
11:02:32
3:02:28
1:27:16
6:27
11:48:02
3:47:58
0:45:30
6:30
12:34:17
4:34:13
0:46:15
6:36
14:22:47
6:22:43
1:48:30
8:02
16:30:43
8:30:39
2:07:56
8:05
147Ragnar WallebomEnebybergEnebybergs IF08:00:04
-
-
-
09:41:54
1:41:50
1:41:50
6:26
11:07:39
3:07:35
1:25:45
6:21
11:53:52
3:53:48
0:46:13
6:36
12:41:33
4:41:29
0:47:41
6:48
14:29:55
6:29:51
1:48:22
8:01
16:30:52
8:30:48
2:00:57
7:39
1515Andy KaminskiÅkersberga-08:00:04
-
-
-
09:49:23
1:49:19
1:49:19
6:55
11:10:55
3:10:51
1:21:32
6:02
11:55:19
3:55:15
0:44:24
6:20
12:41:46
4:41:42
0:46:27
6:38
14:23:06
6:23:02
1:41:20
7:30
16:32:47
8:32:43
2:09:41
8:12
1637Jason Knightåkerbergateam nordic traill / tailwind trailblazer08:00:04
-
-
-
09:49:27
1:49:23
1:49:23
6:55
11:10:31
3:10:27
1:21:04
6:00
11:55:00
3:54:56
0:44:29
6:21
12:45:21
4:45:17
0:50:21
7:11
14:31:14
6:31:10
1:45:53
7:50
16:32:54
8:32:50
2:01:40
7:42
1767Edward Alm GerentzLidingoLidingo08:00:04
-
-
-
09:33:29
1:33:25
1:33:25
5:54
11:02:16
3:02:12
1:28:47
6:34
11:49:57
3:49:53
0:47:41
6:48
12:41:01
4:40:57
0:51:04
7:17
14:31:07
6:31:03
1:50:06
8:09
16:40:31
8:40:27
2:09:24
8:11
1857Mikael HedmanStockholmHammarby Sjöstad08:00:04
-
-
-
09:40:11
1:40:07
1:40:07
6:20
11:15:55
3:15:51
1:35:44
7:05
12:00:20
4:00:16
0:44:25
6:20
12:50:38
4:50:34
0:50:18
7:11
14:34:48
6:34:44
1:44:10
7:42
16:40:33
8:40:29
2:05:45
7:57
1958Ida JohanssonStockholmTeam Nordic Trail 08:00:04
-
-
-
09:40:19
1:40:15
1:40:15
6:20
11:15:56
3:15:52
1:35:37
7:04
12:00:59
4:00:55
0:45:03
6:26
12:51:19
4:51:15
0:50:20
7:11
14:35:57
6:35:53
1:44:38
7:45
16:40:34
8:40:30
2:04:37
7:53
2033Joakim MalmerfeltÅkersbergaÅkersberga Triathlonförening08:00:04
-
-
-
09:44:45
1:44:41
1:44:41
6:37
11:25:41
3:25:37
1:40:56
7:28
12:14:25
4:14:21
0:48:44
6:57
13:05:06
5:05:02
0:50:41
7:14
14:51:42
6:51:38
1:46:36
7:53
16:47:15
8:47:11
1:55:33
7:18
2142Johan ParkvallStockholm08:00:04
-
-
-
09:42:12
1:42:08
1:42:08
6:27
11:20:39
3:20:35
1:38:27
7:17
12:18:57
4:18:53
0:58:18
8:19
13:06:27
5:06:23
0:47:30
6:47
14:48:49
6:48:45
1:42:22
7:34
16:48:52
8:48:48
2:00:03
7:35
2268Daniel LilliehöökStockholmIFK Lidingö08:00:04
-
-
-
09:38:51
1:38:47
1:38:47
6:15
11:11:56
3:11:52
1:33:05
6:53
11:59:54
3:59:50
0:47:58
6:51
12:51:15
4:51:11
0:51:21
7:20
14:40:35
6:40:31
1:49:20
8:05
16:53:03
8:52:59
2:12:28
8:23
2317Anders BrohällStockholmStockholm Multisportklubb08:00:04
-
-
-
09:33:23
1:33:19
1:33:19
5:54
11:03:01
3:02:57
1:29:38
6:38
11:51:11
3:51:07
0:48:10
6:52
12:44:58
4:44:54
0:53:47
7:41
14:43:07
6:43:03
1:58:09
8:45
16:58:07
8:58:03
2:15:00
8:32
2351Daniel Becker VaxholmNSE08:00:04
-
-
-
09:38:50
1:38:46
1:38:46
6:15
11:11:23
3:11:19
1:32:33
6:51
12:01:44
4:01:40
0:50:21
7:11
12:58:12
4:58:08
0:56:28
8:04
14:46:42
6:46:38
1:48:30
8:02
16:58:07
8:58:03
2:11:25
8:19
2363Marcus DavidssonKummelnäsUltramannen.se08:00:04
-
-
-
09:33:25
1:33:21
1:33:21
5:54
11:01:28
3:01:24
1:28:03
6:31
11:47:51
3:47:47
0:46:23
6:37
12:38:38
4:38:34
0:50:47
7:15
14:33:45
6:33:41
1:55:07
8:31
16:58:07
8:58:03
2:24:22
9:08
2636Pontus MarkerydTäbyFLIR08:00:04
-
-
-
09:42:17
1:42:13
1:42:13
6:28
11:20:38
3:20:34
1:38:21
7:17
12:18:58
4:18:54
0:58:20
8:20
13:11:26
5:11:22
0:52:28
7:29
15:15:40
7:15:36
2:04:14
9:12
17:32:50
9:32:46
2:17:10
8:40
272Erland WaldréusTäbyBlåfrusen LK08:00:04
-
-
-
09:40:34
1:40:30
1:40:30
6:21
11:19:17
3:19:13
1:38:43
7:18
12:16:14
4:16:10
0:56:57
8:08
13:13:41
5:13:37
0:57:27
8:12
15:16:57
7:16:53
2:03:16
9:07
17:40:01
9:39:57
2:23:04
9:03
273Jonas RomfeltAspuddenBlåfrusen LK08:00:04
-
-
-
09:40:33
1:40:29
1:40:29
6:21
11:19:18
3:19:14
1:38:45
7:18
12:16:15
4:16:11
0:56:57
8:08
13:13:39
5:13:35
0:57:24
8:12
15:16:52
7:16:48
2:03:13
9:07
17:40:01
9:39:57
2:23:09
9:03
2926Charlotte RørdamÅkersbergaNorra Stockholm Endurance08:00:04
-
-
-
09:42:04
1:42:00
1:42:00
6:27
11:20:31
3:20:27
1:38:27
7:17
12:15:55
4:15:51
0:55:24
7:54
13:10:10
5:10:06
0:54:15
7:45
15:18:46
7:18:42
2:08:36
9:31
17:42:48
9:42:44
2:24:02
9:06
3079Olle BertilssonSaltsjö-booTeam Olle08:00:04
-
-
-
09:42:07
1:42:03
1:42:03
6:27
11:21:10
3:21:06
1:39:03
7:20
12:15:58
4:15:54
0:54:48
7:49
13:10:03
5:09:59
0:54:05
7:43
15:18:48
7:18:44
2:08:45
9:32
17:42:49
9:42:45
2:24:01
9:06
3112Daniel AnderssonGimoUpplands Ekeby IF Skidor08:00:04
-
-
-
09:49:24
1:49:20
1:49:20
6:55
11:06:40
3:06:36
1:17:16
5:43
11:53:29
3:53:25
0:46:49
6:41
12:43:59
4:43:55
0:50:30
7:12
14:36:41
6:36:37
1:52:42
8:20
17:43:50
9:43:46
3:07:09
11:50
3141Daniel JonssonÅkersbergaTeam Ultimate OCR08:00:04
-
-
-
09:33:32
1:33:28
1:33:28
5:54
11:04:51
3:04:47
1:31:19
6:45
11:52:44
3:52:40
0:47:53
6:50
12:41:55
4:41:51
0:49:11
7:01
14:35:41
6:35:37
1:53:46
8:25
17:43:50
9:43:46
3:08:09
11:54
3344Jan-Erik RamströmNynäshamnStockholm Långdistans Klubb08:00:04
-
-
-
09:46:39
1:46:35
1:46:35
6:44
11:32:18
3:32:14
1:45:39
7:49
12:28:31
4:28:27
0:56:13
8:01
13:25:51
5:25:47
0:57:20
8:11
15:24:04
7:24:00
1:58:13
8:45
17:50:40
9:50:36
2:26:36
9:16
3465Kristin HolmbergNackaBorn to Run08:00:04
-
-
-
09:46:36
1:46:32
1:46:32
6:44
11:32:14
3:32:10
1:45:38
7:49
12:28:35
4:28:31
0:56:21
8:03
13:25:46
5:25:42
0:57:11
8:10
15:24:10
7:24:06
1:58:24
8:46
17:50:43
9:50:39
2:26:33
9:16
3577Veronica kvistVaxholm08:00:04
-
-
-
09:46:29
1:46:25
1:46:25
6:44
11:33:47
3:33:43
1:47:18
7:56
12:30:42
4:30:38
0:56:55
8:07
13:25:48
5:25:44
0:55:06
7:52
15:24:38
7:24:34
1:58:50
8:48
17:50:54
9:50:50
2:26:16
9:15
3632Tommy KjellssonHägerstenTeam Skavsåret IF08:00:04
-
-
-
09:45:02
1:44:58
1:44:58
6:38
11:25:16
3:25:12
1:40:14
7:25
12:21:38
4:21:34
0:56:22
8:03
13:21:03
5:20:59
0:59:25
8:29
15:27:58
7:27:54
2:06:55
9:24
17:53:14
9:53:10
2:25:16
9:11
3728Magnus LärkeStockholmStockholm08:00:04
-
-
-
09:46:32
1:46:28
1:46:28
6:44
11:32:11
3:32:07
1:45:39
7:49
12:30:50
4:30:46
0:58:39
8:22
13:34:08
5:34:04
1:03:18
9:02
15:41:09
7:41:05
2:07:01
9:24
18:11:51
10:11:47
2:30:42
9:32
3881Carl JohanssonStockholmCentigo08:00:04
-
-
-
09:55:29
1:55:25
1:55:25
7:18
11:45:44
3:45:40
1:50:15
8:10
12:42:21
4:42:17
0:56:37
8:05
13:36:31
5:36:27
0:54:10
7:44
15:37:48
7:37:44
2:01:17
8:59
18:12:00
10:11:56
2:34:12
9:45
3882Niklas AlmStockholm-08:00:04
-
-
-
09:55:30
1:55:26
1:55:26
7:18
11:45:57
3:45:53
1:50:27
8:10
12:42:22
4:42:18
0:56:25
8:03
13:36:32
5:36:28
0:54:10
7:44
15:37:49
7:37:45
2:01:17
8:59
18:12:00
10:11:56
2:34:11
9:45
4018Rune BergqvistVaxholmNorra Stockholm Endurance 08:00:04
-
-
-
09:46:34
1:46:30
1:46:30
6:44
11:31:10
3:31:06
1:44:36
7:44
12:27:42
4:27:38
0:56:32
8:04
13:32:10
5:32:06
1:04:28
9:12
15:42:51
7:42:47
2:10:41
9:40
18:19:29
10:19:25
2:36:38
9:54
4121Christian JonhammarstockholmRRT08:00:04
-
-
-
09:41:42
1:41:38
1:41:38
6:25
11:30:58
3:30:54
1:49:16
8:05
12:30:16
4:30:12
0:59:18
8:28
13:29:33
5:29:29
0:59:17
8:28
15:48:12
7:48:08
2:18:39
10:16
18:20:12
10:20:08
2:32:00
9:37
4166Cristian BarbiciSollentunaRRT08:00:04
-
-
-
09:42:00
1:41:56
1:41:56
6:27
11:31:16
3:31:12
1:49:16
8:05
12:30:27
4:30:23
0:59:11
8:27
13:29:32
5:29:28
0:59:05
8:26
15:48:11
7:48:07
2:18:39
10:16
18:20:12
10:20:08
2:32:01
9:37
4171Michael ManolescuÄlvsjöRRT08:00:04
-
-
-
09:41:47
1:41:43
1:41:43
6:26
11:32:07
3:32:03
1:50:20
8:10
12:30:23
4:30:19
0:58:16
8:19
13:29:37
5:29:33
0:59:14
8:27
15:48:15
7:48:11
2:18:38
10:16
18:20:12
10:20:08
2:31:57
9:37
4445Peter SkoglundEnskededalenStuga77 IF08:00:04
-
-
-
10:10:40
2:10:36
2:10:36
8:15
12:03:19
4:03:15
1:52:39
8:20
12:57:04
4:57:00
0:53:45
7:40
13:53:02
5:52:58
0:55:58
7:59
15:56:04
7:56:00
2:03:02
9:06
18:24:55
10:24:51
2:28:51
9:25
4570Örjan Östervall ÅkersbergaNSE08:00:04
-
-
-
09:51:12
1:51:08
1:51:08
7:02
11:49:29
3:49:25
1:58:17
8:45
12:47:09
4:47:05
0:57:40
8:14
13:46:31
5:46:27
0:59:22
8:28
16:02:11
8:02:07
2:15:40
10:02
18:28:25
10:28:21
2:26:14
9:15
4620Daniel PeiroOsterskarÅkersberga Spring08:00:04
-
-
-
09:53:30
1:53:26
1:53:26
7:10
11:46:19
3:46:15
1:52:49
8:21
12:43:28
4:43:24
0:57:09
8:09
13:47:38
5:47:34
1:04:10
9:10
16:02:03
8:01:59
2:14:25
9:57
18:31:03
10:30:59
2:29:00
9:25
4735Kristian BerglinBrommaBromma08:00:04
-
-
-
09:52:14
1:52:10
1:52:10
7:05
11:46:39
3:46:35
1:54:25
8:28
12:43:49
4:43:45
0:57:10
8:10
13:42:09
5:42:05
0:58:20
8:20
15:54:43
7:54:39
2:12:34
9:49
18:36:07
10:36:03
2:41:24
10:12
4860Anders LjungqvistGöteborg08:00:04
-
-
-
10:10:38
2:10:34
2:10:34
8:15
12:17:03
4:16:59
2:06:25
9:21
13:26:56
5:26:52
1:09:53
9:59
14:36:42
6:36:38
1:09:46
9:58
16:25:51
8:25:47
1:49:09
8:05
18:55:00
10:54:56
2:29:09
9:26
4923Maria SvenssonStockholm08:00:04
-
-
-
09:54:57
1:54:53
1:54:53
7:16
12:02:49
4:02:45
2:07:52
9:28
13:03:22
5:03:18
1:00:33
8:39
14:11:03
6:10:59
1:07:41
9:40
16:48:14
8:48:10
2:37:11
11:38
19:40:20
11:40:16
2:52:06
10:53
5062Tanja HolmStockholmFantastic Runner08:00:04
-
-
-
09:54:55
1:54:51
1:54:51
7:16
12:03:11
4:03:07
2:08:16
9:30
13:03:25
5:03:21
1:00:14
8:36
14:11:07
6:11:03
1:07:42
9:40
16:48:03
8:47:59
2:36:56
11:37
19:40:26
11:40:22
2:52:23
10:54
5143Magnis BrismanÅkersbergaInspecs Running Club08:00:04
-
-
-
09:51:16
1:51:12
1:51:12
7:02
11:49:56
3:49:52
1:58:40
8:47
12:58:34
4:58:30
1:08:38
9:48
14:06:37
6:06:33
1:08:03
9:43
16:48:00
8:47:56
2:41:23
11:57
19:40:29
11:40:25
2:52:29
10:55
 
DNF
54Helene PrattSpånga08:00:04
-
-
-
09:38:43
1:38:39
1:38:39
6:14
11:19:59
3:19:55
1:41:16
7:30
12:15:39
4:15:35
0:55:40
7:57
13:09:43
5:09:39
0:54:04
7:43
15:24:19
7:24:15
2:14:36
9:58
-
-
-
-
16Magnus NilssonTäbyTäby08:00:04
-
-
-
09:42:09
1:42:05
1:42:05
6:27
11:17:16
3:17:12
1:35:07
7:02
12:18:01
4:17:57
1:00:45
8:40
13:58:24
5:58:20
1:40:23
14:20
-
-
-
-
-
-
-
-
59Sofie RingstenStockholmSUP yoga pro08:00:04
-
-
-
10:10:37
2:10:33
2:10:33
8:15
12:17:02
4:16:58
2:06:25
9:21
13:26:59
5:26:55
1:09:57
9:59
14:36:41
6:36:37
1:09:42
9:57
-
-
-
-
-
-
-
-
46Ivan ForsgrenStockholmOK Tisaren08:00:04
-
-
-
09:36:38
1:36:34
1:36:34
6:06
11:10:06
3:10:02
1:33:28
6:55
12:03:36
4:03:32
0:53:30
7:38
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6Kent DrouggeSolnaNSE08:00:04
-
-
-
09:34:02
1:33:58
1:33:58
5:56
11:09:10
3:09:06
1:35:08
7:02
12:04:42
4:04:38
0:55:32
7:56
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
52Elin SternerEnebybergEnebybergs idrottsförening 08:00:04
-
-
-
10:10:34
2:10:30
2:10:30
8:15
12:10:54
4:10:50
2:00:20
8:54
13:13:24
5:13:20
1:02:30
8:55
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
34Lina EloEnebybergEnebybergs IF08:00:04
-
-
-
10:10:41
2:10:37
2:10:37
8:16
12:10:55
4:10:51
2:00:14
8:54
13:13:26
5:13:22
1:02:31
8:55
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24Katrin EngelmarkStockholmClub Running Sweden08:00:04
-
-
-
09:41:58
1:41:54
1:41:54
6:26
12:17:35
4:17:31
2:35:37
11:31
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
 
DSQ
 
DNS
4Elin SällströmSundbybergICA Team Ultra-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5Johan MobergStockholmStockholm-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8Fredrik WidfeldtÖstra RydTjalve IF Norrköping-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10Roger BjörkbackaTänyTäby-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11Raul CebrianArgentinaTeam Pampas Travel-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13Carin EklundEnebybergEnebybergs IF-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19Stephan ZimdahlÅkersbergaLögla-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
29Rebecka ZimdahlÅkersbergaLögla-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
30Mikaela Naess SolnaIca Team Ultra-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
31Kenth SvenssonStockholm-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
39Kristina DybeckStockholmStockholm-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
40Ola Knutsson NackaVegan Runners IK-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
48Emilia JoelssonStockholmTeam Hetsmupp 2017-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
49Arash SajadiStockholmRumi-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
55Mikael KokoricNynäshamnStockholm LDK-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
64Linda DoktárTäbyNorra Stockholm Endurance-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
72Lilian ForsgrenGöteborgOK Tisaren-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
80Felix EngströmStockholmStockholm-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-