Startlista 2019

När du anmält dig och betalningen registrerats dyker du snart upp i startlistan. Vi har inget tjusigt anmälningssystem utan tillämpar handpåläggning så ge det lite tid innan du hör av dig till oss och undrar varför du inte dyker upp i listan.


#Namn:Hemort/land:Klubb:
1Odd LarsonNäsbyparkBlåfrusen LK
2Erland WaldréusTäbyBlåfrusen LK
3Jonas RomfeltHägerstenBlåfrusen LK
5Niklas KarlssonNackaNacka
6Edward Alm GerentzLidingoLidingo
7Mikael HeimdahlNorrtäljeOK Roslagen
9Erik JacobssonÄlvsjö
10Carl LidefeltStockholmClas Ohlson
11Per JämtelidSTOCKHOLMGotham Track Club
12Daniel FornanderTäbyTeam Durus
13Mikael HedmanStockholmHammarby Sjöstad
14Ulf AngelsiööUppsalaStorvreta IK
15Ian JosephsonStockholm Coconut Cowboys
16claudio cezarstockholm
17Sander NorgrenTäbyHKWT
18Rickard HagströmTäbyThe Cupacake Cartel
19Andrew MaierÅkersbergaTeam Nordic Trail
20Jonas WåågÅkersbergaTeam Nordic Trail
21Julia Liv GedinÄlvsjöRunacademy
22Jonas WängbergEnköpingVästerås Lk
23Hugo HållstenStockholmCoconut Cowboys
24Emma WallinTäbyTsm
25Egil YenckenLidingö
26Nina LovenUPPLANDS VÄSBY Väsby ss triathlon
28Tomas HellmanStockholmFortsätt adventure team
29Viktor BjörklundTäbyLFC
30Jesper FlinkTärnsjö Snotrockets endurance society
31Örjan ÖstervallÅkersbergaNse
32Paula KirkegaardBrommaÄngby Runners
33Viktor LjungTäby
34Johan LundkvistEkeröTeam ormsalva
37Allan EverumStockholmStockholm Multisport
39Cristian BarbiciSollentunaRRT
40Pontus MarkerydTäbyFLIR IF
41Nicklas BardhSolnaStockholm Långdistansklubb
43Mikaela WallerLiljeholmen Ängby Runners
44Anders HagmanSollentunaBubbelpoolen IF
45Mihai ManolescuÄlvsjöRRT
46Johan Parkvall StockholmStockholm
48Anders BrohällStockholmFortsätt Adventure Team
50Tommy KjellssonHägerstenTeam Skavsåret IF
52Olle BertilssonSaltsjö-BooTeam Olle
53Jessica UnogårdSolnaTeam PowerWoman Athletic Club
54Isabella HedbergSollentunaArksouls
55Kim öbergStuvsta -
56Ragnar WallebomEnebybergEnebybergs IF
58Johan NordinÖrebroTorasjärvi IF
59Christian RitellaSpångaTeam Ultrasweden LK
60Olle BergStockholmSPIF triathlon
61Sussi LorinderÖsterskärLASportiva
62Daniel NilssonLidingöFK Studenterna
63Kattis HiltonÅkersbergaNorra Stockholm Endurance
64Einar CardonaNackaLos Nachos
65Jenny ThörnbergÅkersbergaNorra Stockholm Endurance
66Henrik PehrsonSolnaEricsson Stockholm IK
67Joakim Malmerfelt åkersberga Åkersberga Triathlonförening
69Roger NimbrattTäby
70Sylvain SchüppStockholmTanto
71Jahan AbtahiLINKÖPINGLINKÖPING
72Markus SpångbergNorrtälje Roslagsbro IF
73Jakob ÖrnmalmGammelstadGällivare Endurance
74Jan-Erik RamströmNynäshamnStockholm Långdistans klubb
76Oscar MaturanaTäbyFOG
77Andreas HörnellSolnaStuga77 IF
78Per Svensson JohanneshovBIK
79Magnus AnundssonBorensbergBorensberg
80Jan EngshagenFarstaStuga 77 IF
81Stefan EvénTäby-
82Camilla RenzStockholmTerrible Tuesday Triathlon
83Ann-Sofie ForsmarksundbybergOK Djerf /RunforPanzi
84Sandra LundqvistKrisrinehamnHälle IF
85Åsa GarfvéÅkersbergaNSE
86Erik HolmgrenStockholmNorra Stockholm Endurance

Anmälningsavgiften inte registrerad än
4Christian JonhammarTyresöRRT
8Benny HalvarssonNorrtäljeNorrtälje
49Mattias HellgrenÅkersberga, FlaxenvikTeam Nordic Trail
57Stefan Bergsten StockholmSweden Ultra trophy
75Philip RobsonStockholmStadionsmys