Startlista 2016

När du anmält dig och betalningen registrerats dyker du snart upp i startlistan. Vi har inget tjusigt anmälningssystem utan tillämpar handpåläggning så ge det lite tid innan du hör av dig till oss och undrar varför du inte dyker upp i listan.


#Namn:Hemort/land:Klubb:
1Odd LarsonNäsbyparkBlåfrusen LK
2Erland WaldréusTäbyBlåfrusen LK
3Jonas RomfeltAspuddenBlåfrusen LK
4Edward AlmLidingöLidingö
5Carl JohanssonStockholmCentigo
7Andreas krokströmÅkersberga
8Johan ErikssonUppsalaUppsala Titns
9Jonas MöllareStockholm
10Johan AhlbergTäbyAXA Sports Club
11Alexis WärmländerVaxholm
12Michael ManolescuÄlvsjöFredrikshof
13Roger BjörkbackaTäbyTäny
14Cristian BarbiciStockholmStockholm
15Anders LjungqvistStockholm
16Andrew DunlopStockholm-
17Niklas HalvarssonStockholmTeam Durus
19Karin FrimodtÅRSTAIF Linnéa
20Mikael HedmanStockholmStockholm
21Jonas WåågÅkersberga TNT
22Jan-Erik RamströmNynäshamnStockholm Långdistand Klubb
23Sander NorgrenRydboJAS
24Joakim MalmerfeltÅkersbergaÅkersberga Triathlonförening
25Johnny Hederoth SPÅNGATNT
26Pontus MarkerydTäbyFLIR
27Tommy KjellssonAspuddenTeam Skavsåret IF
28Johan SkymanÅkersbergaJAS
30Christian Jonhammar Stockholm Cykelklubben DumSnål
31Laurent LeloupGenarpGenarps IF
32Albert SjölinÅkersbergaÅkersberga Spring
33Carin EklundEnebybergEnebyberg
34Liselott SilwerTungelstaRunacademy
35Johan SvahnTullingeSommarvägens LL
36Johan MobergStockholmCkds
37Daniel NilssonLidingöFK Studenterna
38Petra HewettÅkersbergaÅkersberga Spring
39Elin SternerEnebybergNSE
40Simon AxlundÖsterskär
41Freddie KarlssonStockholmBrünnaV
42Linda DoktárTäbyNorra Stockholm Endurance
43Daniel PeiroÖsterskärÅkersberga Spring
44Petter AnderssonStockholmBovikspojkarna
45Emil WerlingGöteborg
46Ola KnutssonNackaFinnboda
47Rune BergqvistVaxholmNorra Stockholms Edurance
48Christian BartollGöteborgLöparklubben "löparklubben"
49Daniel BeckerVaxholmNSE
50Oskar SegerfeltStockholmFM
51Marcus ErikssonKnivsta-
52Juha KamppinenSollentunaHäggviks runners
53Sven HöjerÅkerbergaRydbo if
54Niklas KarlssonnackaUltraswimrun
56Peter SkoglundSundbybergStuga77 IF
57Victor LjungStockholmNewtons första lag
58Kenneth EliassonTyresöStockholm LDK
59Jonas ZetterbergStockholmKH4Ever
60Lars Håkan SandvikSollentunaAttunda OK
61Johan LundkvistEkeröMälarö sok
62Kristoffer SjöbergSicklaSickla
63Andrew MaierÅkersbergaÅkersberga
64Katrin EngelmarkJohanneshovClub Running Sweden
65Richard InnalaÅkersbergaÅkersberga triathlonförening
66Ulf BohmanSollentunaNorra Stockholm Endurance
67Daniel JonssonÅkersbergaNSE
68Robert SjölundVallentunaTerrible Tuesdays
70Ulf AngelsiööUppsalaStorvreta IK Skidor
72Anders HolgerssonSöderhamnSkärgårdens Multisportare
74Susanne Lorinder ÖsterskärTNT
75Joel Runyonhttp://777.impossiblehq.com/

Anmälningsavgiften inte registrerad än